Strona już od 1450 zł brutto! Sklep już od 2950 zł brutto!

Tworzenie stron
to moja pasja

Nazywam się Monika Szeliga i zawodowo zajmuję się tworzeniem profesjonalnych stron oraz sklepów internetowych. W 2018 roku założyłam działalność gospodarczą pod nazwą Pixanet. Wcześniej swój warsztat szlifowałam jako freelancer.

Do każdego zlecenia podchodzę z dużym zaangażowaniem. Przed przystąpieniem do pracy najpierw przeprowadzam dokładny rekonesans danej branży. Dzięki temu wykonane przeze mnie strony odpowiadają aktualnym standardom i stanowią idealnie dopasowane narzędzie do promocji usług oraz produktów. Na swoim koncie mam wiele wykonanych stron, a także coraz większe grono zadowolonych Klientów. Swoją pracę zawsze wykonuje terminowo i co najważniejsze do końca.

W wolnych chwilach tworzę artykuły i e-booki na bloga fankakodowania.pl. Od niedawna prowadzę także kanał na YouTube. Jestem pasjonatką WordPressa i z tego właśnie powodu moje poradniki w większości poświęcone są temu systemowi zarządzania treścią.

Serdecznie zapraszam do współpracy 🙂

Culture Corner
Culture Corner
2022-08-08
5 gwiazdek to nadal zbyt mało, aby odzwierciedlić jakość pracy i współpracy z Panią Moniką z Pixanet. Usługi na najwyższym poziomie, bardzo przyjemna i konkretna współpraca, a efekt końcowy jest piorunujący. Polecam wszystkim, którzy od początku do końca projektu (i potem również) chcą mieć spokojną głowę i czuć się bezpiecznie pod każdym względem. Mało jest takich firm na rynku. Warto sprawdzić samemu.
Isabel Fuentes Guerra
Isabel Fuentes Guerra
2022-08-08
Bardzo gorąco polecam współpracę z Panią Moniką - posiada ogromną wiedzę na temat tworzenia stron, ogromne wyczucie i ogromną intuicję co do tego, czego jej klient oczekuje. Podczas całego okresu współpracy czułam, że nad moim projektem czuwa profesjonalista, któremu mogę zaufać od początku do końca. Nie pomyliłam się. Z Panią Moniką współpracuję od wielu lat, a jej usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Pixanet to niewątpliwie firma, o której się pamięta i do której z całą pewnością warto wracać.
Tobiasz Stankiewicz
Tobiasz Stankiewicz
2022-08-02
Współpracę z Panią Moniką wspominam bardzo dobrze za każdym razem kiedy wchodzę na wykonaną przez nią stronę www. Cała strona jest zrobiona lepiej niż sobie to wyobrażałem i dodatkowo świetnie przeprowadziła dla mnie zdalne szkolenie z samodzielnej rozbudowy galerii. Zasady współpracy bardzo przejrzyste a tempo tworzenia wręcz ekspresowe. Polecam bardzo i pozdrawiam.
Paulina Dzierża
Paulina Dzierża
2022-07-21
Pełen profesjonalizm i świetna komunikacja, dopasowanie do potrzeb klienta, dyspozycyjność i elastyczność - zdecydowanie polecam!
Maciej Jarzębski
Maciej Jarzębski
2021-08-11
Świetna realizacja i komunikacja. Myślę, że w tej branży jest bardzo mało osób, które w tak przystępny i otwarty sposób podchodzą do swoich klientów. Warto zaznaczyć, że ta komunikacja przekłada się na efekt pracy, ponieważ dzięki temu mam poczucie, że moja strona jest właśnie taka, jaką chciałem mieć. Uważam też, że w tym przedziale cenowym ciężko o lepszą jakość, obsługę i wykonanie. Pani Moniko, raz jeszcze dziękuję.
sabina Malanowska
sabina Malanowska
2020-12-23
Polecam! jestem bardzo zadowolona z usługi, bardzo profesjonalnie, świetna współpraca z klientem.
Dorota Wójcik
Dorota Wójcik
2020-08-11
Rezultat dokładnie taki, jak oczekiwałam, super komunikacja, terminowość, bardzo profesjonalne podejście, sugestie odnośnie rozwiązań bardziej korzystnych dla klienta, cena bardzo przystępna i taka, jak było ustalone na początku - serdecznie polecam!
Marta Balcerczyk
Marta Balcerczyk
2019-10-23
Świetne wykonanie strony, doskonały kontakt i przeszkolenie osoby, która kompletnie nie radziła sobie z panelem administracyjnym. Serdecznie polecam :)